Hong Kong Tower

Casino UK Mobile Casino

Ka shumë lojra kazino slot bazuar në tematika të ndryshme të qytetit, por Hong Kong Tower eshte me e mira slots krye faqen UK lojë. Kjo lojë ka pesë lëkundet, 3 rreshtave dhe 99 betways ju mund të fitojë nga. Tema është e bazuar në kullat më të larta qytetit trefishtë përfaqësojnë Kinën moderne. Të lëkundet janë të vendosur mbi pikëpamjen e një kullë blu-lit në natën e errët. Qyteti duket i mrekullueshëm nga ajo lartësi dhe tingujt e rrugët e zënë me erë të ftohtë era i jep një të ndjehen realiste. Loja fillon me një film si një intro me efekte të mrekullueshme grafike. Bast fillon me 20P për rrotullim dhe ju mund të zgjidhni nga besimeve të ndryshme deri në £ 100.

Rreth zhvilluesi i Hong Kong Kulla

Slots Top UK Site

ELK është Zhvilluesi i kësaj kullave madhështor bazuar slots krye faqen UK lojë, një shpikës krijuese e lojëra elektronike në internet. Të gjitha lojrat e tyre kanë fituar popullaritet të madh nga përdoruesit në vende të ndryshme të ndryshme online kazino. Ata janë të përshtatshëm për lojë në telefonat mobil, si dhe sistemet kompjuterike.

Për lojë

Slots Online Free

Loja ka disa grafikë mahnitëse me simbolet ngjyra për të bërë të lëkundet duken tërheqës. Nuk janë simbole të një diamant, bimore Bonsai, rozë lule zambak uji dhe ari praruar 7. E fundit nga lista është simbol i lartë pagim të kësaj slots krye faqen UK lojë. Ju mund të fitojë deri në 1500 herë shuma juaj me pesë të llojit të vet në një paylines aktive. Ka pesë simbole të rastit kineze që paguajnë monedhat më të ulët të lojës së me vlerë prej 80x çdo. Ka tre simbole të veçanta që të aktivizoni tiparet bonus të lojës. Ata janë yangs kuqe dhe blu yin së bashku me logon e lojës së.

  • Misteri Feature: logo i lojës është simbol misteri dhe kjo duket në të gjitha rrotullat. Kjo simbolet mund të duket bërë pirg të plotë në rrotullat, si dhe. Të gjitha simbolet mister zbulojnë në çdo simbol të caktuar bazë. në parim, kjo punon ngjashëm me një simbol të egra dhe ju ndihmon të fitojë me më shumë kombinime. Nëse ky simbol tregon në blu yin-yang atëherë ajo llogaritet si pesë simbole bonus.
  • Niveli Bonus: Në këtë slots krye faqen UK game kur 3, 4 ose 5 kuqe Yin-yangs shfaqet, të hyjë në raundin e bonusit. Ka tre rrota e vendeve qiell në krye të tri kullave. Çdo rrota ka një numër të ndryshme të shumëzuesit bast duke filluar nga 200 në rrotë e parë në 50000 në të rrotës së tretë. Të avancojnë në çdo nivel, ju duhet të tokës arrow në duke treguar rrota në timon e ardhshme.

përmbledhje

Best Slots Payouts

kjo slots krye faqen UK loja ka karakteristika impresive bonus që ju lejon për të fituar shpërblime të mëdha. RTP këtu është 96.3% e cila është e drejtë për llojin e fitimit që ju mund të bëni.