Emoji Planet

Casino UK

Nëse ju jeni një tifoz i mediave sociale dhe shpesh përdorin shërbimet e mesazheve, ju do të vetëdijshëm se çfarë emoji është mbi të gjitha. Dhe nuk është një film i bazuar në këtë fun mbushur temë shumë. Emoji Planet është një lojë slot bazuar në karaktere qesharake përdoren si pjesë e shërbimeve të mesazheve. kjo Kazino lartë telefon Loja ka një vend i caktuar me pesë rreshta dhe kolona gjashtë, por nuk ka reels rregullta tjerrje. Në vend të kësaj, simbolet janë fituar me pesë të ndeshjes lloj dhe që ju të merrni simbolet zëvendësimit çdo herë që bëni një fitore. Kjo punon si një mundësi shtesë për ju për të fituar shumë. Për të vendosur baste tuaj në këtë lojë, ka vlera monedhë duke filluar nga 20P dhe ju mund të shkoni deri £ 200 per nga ana e tij.

Rreth zhvilluesi i Emoji Planet

slots welcome bonus UK

Kjo fun mbushur dhe zbavitëse Kazino lartë telefon slot është zhvilluar nga NetEnt. Një nga furnizuesit më të madh të lojrave kazino në komunitetin online. Ata kanë qenë në këtë industri për rreth njëzet vjet të gjatë tani dhe kanë krijuar më shumë se njëqind lojra nga kategori të ndryshme të lojrave.

Për lojë

 

Emoji Planet

vizualisht, kjo Kazino lartë telefon Loja duket shumë qesharake dhe të gjallë. Simbolet e kësaj loje të përbëhet nga një fytyrë smiley me qesh me zë të lartë gjest, një raketë, pica, kisses, zemra blu binjake, bombë, Fytyra e huaj dhe mut. Fytyra smiley paguan shpërblimin më të lartë të 40x me një minimum prej pesë të një lloji dhe 10000x për një shtëpi të plotë, 30 pamja simbol. Të gjitha simbolet fituese janë zëvendësuar me të reja që të ju ndihmojë të rrisë shanset tuaj për të fituar. Ai lloj i krijon një reaksion zinxhir dhe që mund të ju ndihmojë të fitojë të mëdha. Simboli Star është bonus i kësaj loje, por pesë nga simbolet bazë të kontribuojë në shumë karakteristika të veçanta.

  • Bonus Star: Simboli i yllit është i egër i kësaj Kazino lartë telefon lojë. Ai mbulon të gjitha simbolet e lojës. Një kombinim i çdo pesë prej një lloji, duke përfshirë egra mund të ju ndihmojë të bëni një fitore. Katër Wilds ndihmojë të bëni një numër të madh të kombinimeve të simboleve rreth tyre.
  • Features Emoji: raketa, bombë, puthje, zemrat dhe pica janë pesë simbole që shkaktojnë karakteristika bonus. Secila prej këtyre simboleve kërkon dymbëdhjetë nga një fitore lloj të shtuar 1 numërimin e funksion. Ata dymbëdhjetë duhet të ndodhë në një zinxhir të vetëm të fiton. Këto të ju jap shpërblime të tilla si simbole shpërthimi, 3×3 Ndeshja simbol, bonus egër, raketa fshij dhe shumëzuesit.

përmbledhje

slots welcome bonus UK

Me mjaft e efekteve qesharake animuar dhe shpërblimet mendje defekt, kjo Kazino lartë telefon lojë e bën fituar një marrëveshje e lehtë.