Wild Wild West

 

New customers only, £$€Free playable on selected slots only terms and conditions apply. Min dep £10. Max bonus £500 + 50 spins on Starburst. Slots only. 4x conversion. 30x wagering andT and C's apply

 

Casino UK Mobile Casino

Best Payout Slot Machine -Keep What you win with Casino UK

Wild West është një linjë pa pagesë kazino paratë lojë e cila është e bazuar në temën e Cowboys, pije, etj. Kjo është një aventurë veprim-mbushur e cila ishte nisur nga NYX NextGen zhvilluesit e lojrave. Ajo ishte nisur në shtator 2014.

 

Wild Wild West

 

Rreth Developer e Perëndimi i Egër – Luaj Tani!

Kjo lojë falas kazino paratë është shpërndarë nga Nyx- Gen Next. Gaming Grupi NYX është i famshëm për e saj lojra kazino që të kandidojë përmes platformës së vet NYX OGS (Sistemi Open Gaming). Me më shumë se 2000 games, NYX trumps kompani të tjera me shkathtësi të saj, cilësi dhe një portofol të gjerë të lojra online falas. Teknikat e reja të përdorura janë një nga një lloj. gameplay inovative për të fituar të reja!

Për lojë

 

Wild Wild West

 

Kjo lojë falas kazino paratë ka pesë lëkundet, Linjat dhjetë paguajnë që kanë një shumë e simboleve të pranishëm. Ajo vjen me një shumëllojshmëri e simboleve si një simbol të egra, shumëzues, rrotullime falas, shpërndaj simbol etj. Simbolet janë të lidhura me atë të temës perëndim kazino sesa ajo e temës shkretëtirë. Loja është e pasur me grafika dhe të shëndoshë. Këto efekte të shëndosha janë të lavdërueshme. Muzika është perëndimore themed që mban lojtar angazhuar për orë të fundit.

Karakteristikat e kësaj loje janë-

– Simbolet e rregullta si pijeve, Zonja, kuaj, para, locale, çizme kauboj etj përbëjnë për 1000 Monedha Kur ju merrni pesë prej një lloji.

There is a big bottle on the right. Ajo aktivizon funksion Super Bet. Ajo në thelb ju pyet për të vënë pak bast më shumë për të siguruar që ju të merrni më të mëdha fitore. për 10 paylines ju duhet për të vënë në 10 monedha. Kjo e bën fiton tuaja 2x. Nëse ju vendosni 40 monedha në 10 paylines, që ju të merrni një koeficient 5x nga të egra.

– Kauboj është simbol i egër dhe kjo ju jep një lojë falas shkas shumë. Të marrë të gatshme për 5 pa pagesë vishet çdo herë kauboj tregon deri në një linjë fitues. Kur ju tjerr për të lira, një pirg chip duket.

– Uritur për më shumë rrotullime falas? Le kauboj shfaqet në raundin e bonusit. Ju merrni menjëherë 5 rrotullime falas.

– Ju do të shihni një tipar të rrezikoj në këtë të holla të lirë kazino lojë për 2x 4x për pagesa. Ajo ka nevojë për ju për të guess kostum, si dhe ngjyra e kartave të drejtë.

përmbledhje

Wild Wild West

 

Free lojë kazino paratë është e varur dhe interaktive. Loja në pasuruar me karakteristika dhe shpërblimet. shpërblime të reja, mundësi të mjaftueshme, dhe opsionet e ndryshme e bëjnë atë një trajtojnë për gamblers online. Animacione janë të reja. Me vetëm një goditje e fat dhe një rrotullim, ju lehtë mund të fillojnë të fituar. Pra shkoni përpara, dhe të luajë atë menjëherë!