Wolf Cub

 

Shfrytëzues të ri vetëm, £ $ € Pa përshtatshëm për lojë në lojëra elektronike të përzgjedhura vetëm Termat dhe kushtet zbatohen. dep im £ 10. bonus max £ 500 + 50 vishet në Starburst. Slots vetëm. 4x konvertimit. 30x wagering dheT dhe C-së të aplikojnë

 

Casino UK Mobile Casino

Wolf Cub zhvilluar nga NetEnt besohet të jetë një nga më të më të mira Slots në Mbretërinë e Bashkuar të mbajtur atë që ju të fitojë Lojra Kumar linje. Ky vend i caktuar është i bazuar në një temë të kafshëve. Ndërsa ky lloj i temës mund të duket e amortizuar nga shumë zhvillues, lojtarët mund të gjeni këtë slot një të veçantë të vogël. Lexoni më shumë për këtë vend i caktuar në shqyrtim poshtë.

Best Uk Slots Keep What You Win

Udhëheqës i paketë me këtë Slots më të mira në Mbretërinë e Bashkuar të mbajtur atë që ju të fitojë.

Ka disa lojëra elektronike në internet me një temë të kafshëve në dispozicion. Disa janë të mëdha, ndërsa të tjerët janë të shurdhër. NetEnt ka, megjithatë, arriti të lirojë një nga më të mira Slots në Mbretërinë e Bashkuar të mbajtur atë që ju të fitojë lojra. Wolf Cub vjen me tri radhë, pesë reels dhe njëzet paylines.

Sfond përmban Snowflakes butë bie në tokë me bar pyjeve. Në anën e majtë të ekranit, ju merrni për të parë një cute kërkuar këlysh respektuar si ju të luajnë. Ky vend i caktuar përmban dy simbole të ulët dhe të lartë të vlerës.

Të rregullta Simbolet kartë e lojës nga një, J, K, Q, 9 si edhe 10 përbëjnë si ikona me vlerë të ulët. Simbolet lartë me vlerë përfshijnë kafshë të ndryshme të tilla si një buf, një mace e egër, nje ari, një Moose dhe Wolf Cub.

Getting egër me një nga UK Slots më të mirë Mbajeni atë që ju Win Games

Wolf Cub

Simboli shpërndaj i këtij slot është një ikonë Full Moon. Për simbol të egra, ju keni Snowy Wolf Shtyp simbolin. Ky simbol i egër është i aftë për të zëvendësuar të gjitha ikonat e tjera në të gjithë rrotullat dukshme për t'ju ndihmuar të fitojë një kombinim fitues.

Features bonus

Me këtë slot, e cila është një nga më të mira Slots në Mbretërinë e Bashkuar të mbajtur atë që ju të fituar lojra atje, ju mund të shkaktojnë bonus raundin Pa pagesë vishet me ulje të paktën tre shpërndan. Rrotullat që kanë tre simbolet shpërndaj do të fillojnë të tjerr wildly. Rezultati i kësaj është se shpërblimet e lirë tjerr do të zbulohet. Duke llogaritur numrin e përgjithshëm të rrotullime falas zbuluara, ju do të dini se sa rrotullime falas ju është dhënë.

Nuk është gjithashtu një tipar Blizzard që është shkaktuar kur kollonat e matching simbolet janë në mbështjell një. Matching ikonat mund të shfaqen në rrotullat tjera. megjithatë, nëpërmjet krahasimit ikonat e egra dhe të tjera kur lëkundet tjerr, ju mund të fitojë një combo fitues.

Mendime përfundimtare

Best Uk Slots Keep What You Win

Si një nga më të mira Slots në Mbretërinë e Bashkuar të mbajtur atë që ju të fitojë lojra, ju keni një të RTP 96.34% me këtë slot, dhe ai do t'ju japë një pagim prej £ 96,34 për çdo £ 100 bast ju vendosni. Snowflakes rënie në sfond shton një prekje e bukur për grafikë e saj të përgjithshme zoti dhe animacion.