Thundercats

Casino UK Mobile Casino

Një nga Top lojëra elektronike telefonit faqe në dispozicion në treg tani është Blueprint Gaming. Ata janë zhvilluesit prapa kësaj loje slot që është bazuar në një karikaturë të famshme të '80. Thundercats ishte një karikaturë që shumica e fëmijëve të cilët janë rritur në vitet 1980 dashur shikuar. Lexo më të dini në qoftë se ky vend i caktuar jeton deri në reputacionin e kartonave.

Top Phone Slots Site

Luaj nga kudo me këtë lojëra elektronike telefonit lojë top vend

Ju mund të luajnë këtë top slots telefonit site online slot nga kudo. Thundercats vjen me pesë lëkundet dhe tridhjetë paylines dhe ju lejon të luajë atë nga çdo pajisje të lëvizshme. Me kusht që ju keni një lidhje të qëndrueshme internet, ju mund të luajë nga një telefon celular ose me një sistem operativ Android ose iOS.

Zhvilluesit kjo slot përpjekur të mirën e tyre për të kapur thelbin e lojës, duke përdorur një dizajn grafik që është i ngjashëm me kartonave. Lojtaret mund të gëzojnë ndeshjen e tyre me një shenjë të 40p për rrotullim. Ky është një lajm i madh për rollers të ulëta. rollers lartë mund të bast sa më shumë që 500 £ për rrotullim.

Thundercats

Simbolet dukshëm

Nuk janë simbole në rrotullat përbërë nga personazhet kryesore nga kartonave. Simbolet kryesore përfshijnë Cat dinak, tigër, Panthro, Cheetara dhe Lion-O udhëheqës i grupit. Cheetara gjithashtu dyshe si simbol i egër.

Cheetara do të zëvendësojë çdo simbol tjetër që është parë në rrotullat, në mënyrë që të ju ndihmuar në marrjen e një fitore. Këto simbole kryesore mund të zhbllokuar 10 raunde bonus kur ju të luajnë këtë lojë nga lart faqja lojëra elektronike e telefonit rreth.

Emocionuese karakteristika bonus

Top Phone Slots Site

Me këtë faqe lartë lojëra elektronike e telefonit, ju merrni për të luajtur disa raunde të vërtetë emocionuese bonus. Disa nga këto përfshijnë në vijim;

Një bonus raund Lion-O: Në këtë raund, simbole të egra Cheetara do të përfshihen në rrotullat. Kjo rrit shanset tuaj për fitore ulje.

A Round Tiger: Cheetara icons egra shtrirë në të gjitha pozitat në rrotullat dukshme. Kjo zakonisht ndodh kur një pagim është marrë.

Cheetara rrumbullakët: Si simbol Cheetara egër tokat në shtjellë 1, Wilds shtesë do të përfshihen në rrotullat. Kjo do të rrisë shanset tuaj për të fituar kombinimet fituese.