Harley Davidson Freedom Tour

 

Shfrytëzues të ri vetëm, £ $ € Pa përshtatshëm për lojë në lojëra elektronike të përzgjedhura vetëm Termat dhe kushtet zbatohen. dep im £ 10. bonus max £ 500 + 50 vishet në Starburst. Slots vetëm. 4x konvertimit. 30x wagering dheT dhe C-së të aplikojnë

 

Casino UK Mobile Casino

Harley Davidson Freedom Tour është një video slot me pesë lëkundet dhe tridhjetë paylines. Ajo është mundësuar nga Software IGT. Kjo kazino celular ka marrë karakteristika të ndryshme bonus së bashku me një lojë Niveli Up Plus, ku ju merrni dhënë si ju mbulojnë më shumë milje. Slot është i bazuar në prodhuesi me famë botërore e motor, ku ju vetëm duhet të hidhen dhe të ulet në biçikletë dhe përvojën përmes Freedom Tour.

Harley Davidson Freedom Tour

Gameplay i Harley Davidson Lirisë Tour

Për të filluar slot, ju duhet të bëni një bast duke filluar nga 0.50 te 500 për një shëtitje. Butoni play mund të paditet për të filluar të lëkundet dhe opsionin Autoplay është gjithashtu në dispozicion për të mbajtur rrotullat tjerrje vazhdimisht .

Simbolet e ndryshme të Harley Davidson Freedom Tour janë helmetat, Xhaketa lëkure, pesë motorcycles Harley-Davidson, dhe çelësat me organizuesin Harley-Davidson. Simboli më i paguar dhe simboli Wild është logo markë që mund t'ju japin me 3, 10 ose 50 herë vlera totale bast për ulje me 3, 4, ose 5 prej tyre në rrotullat. Ajo mund të zëvendësojë të gjitha simbolet në slot përveç bonus.

karakteristika të veçanta nga Mobile Casino

Real Paratë Casino

Liria Tour Harley Davidson vjen me karakteristika të mahnitshme të veçanta për të ofruar për lojtarët.

Gjëmimin funksion Wild Mystery merr aktivizohet rastësisht gjatë lojës bazë, ku katër nga simbolet zgjedhur merr zëvendësohet me simbole të egra rritur shanset e gjetjes kombinimet fituese.

Nuk është niveli Up Plus lojë ku karakteristika të reja bonus të hapur sapo ju të nivelit të lart në lojë që ka potencial për të ju ofrojnë kthimin e të mëdha. Ka total prej gjashtë niveleve në slot. Ju vetëm duhet të mbani në kërkim të simboleve bonus që tokës deri në rrotullat 1, 3, dhe 5. Nëse ata nuk shkaktojnë asnjë funksion, ti do ta marresh 1 milje për 1 simboli bonus. Për çdo dhjetë milje ju mbledh, ju do të lëvizë një lëvizje përpara në hartë që ka më shumë karakteristika bonus dispozicion.

Rrugët pasurisë tipar bonus merr shkaktuar kur ju tokës simbolet Bonus në numrin mbështjell 1, 3, dhe 5 njëherësh. këtu, ju do të merrni një rrotë bonus që mund të ju japin me çmim të holla deri në 200 herë bast totale.

Ka disa karakteristika të tjera si RPM shumëzues Fetë funksion, Zgjeruar tipar Top Award, dhe rrota bonus që kanë pagesa të mahnitshme, si dhe.

Për të përmbledhur

Harley Davidson Freedom Tour

Mbushur me karakteristika bonus, Harley Davidson Liria Tour është një slot mahnitshme klip që ka potencial të madh për të paguar pagesa të mëdha për lojtarët. Duke pasur një çmim të lartë që mund të shkojnë në 1000 herë Kunjit, slot bëhet një duhet të luajnë për të gjithë lojtarët.