Хонг Конг кула

 

само на нови клиенти, £ $ € Бесплатни борци на избраните слотови само применуваат одредбите и условите. Мин, сектор за 10 £. Макс бонус 500 £ + 50 се врти на Активните. само слотови. 4x конверзија. 30x wagering иТ и В е се применуваат

 

Casino UK Mobile Casino

Има многу игри казино слот врз основа на различни теми градот, но Хонг Конг кула е најдобар слотови врвот Велика Британија сајт игра. Оваа игра има пет ленти, 3 редови и 99 betways може да се победи од. Темата е врз основа на највисоката трокреветни кули градот претставува модерна Кина. Репортажите се поставени во поглед на сино-кула осветлена во темната ноќ. Градот изгледа прекрасен од таа височина и звуците на прометните улици со кул ветер бриз дава реална чувство. Играта започнува со филмот како вовед со прекрасни графички ефекти. Обложување започнува со 20p на вртење и можете да изберете од различни деноминации до £ 100.

За инвеститорот на Хонг Конг кула

Slots Top UK Site

ELK е инвеститорот на овој величествен кули врз слотови врвот Велика Британија сајт игра, креативен пронаоѓач на онлајн слотови. Сите нивни игри заработил огромна популарност од корисниците на различни различни онлајн казино сајтови. Тие се борци за мобилни телефони, како и компјутерски системи.

За играта

Slots Online Free

Играта има одлична графика со некои шарени симболи за да се направи макари изгледа атрактивно. Постојат симболи на дијаманти, бонсаи растенијата, розова лотос цвет и позлатен 7. Последната од листата е на врвот исплата симбол на овој слотови врвот Велика Британија сајт игра. Вие може да победи до 1500 пати вашиот удел со пет од ваков вид на активен paylines. Постојат пет случаен кинески симболи кои се плаќаат на играта монети пониска вредност на секоја 80x. Постојат три специјални симболи кои го активираат бонус функции на играта. Тие се црвени и сини јин yangs заедно со играта логото.

  • Мистерии Функција: Играта е логото е симбол на мистерија и се појавува на сите ленти. Ова симболи може да се појави целосно наредени на ленти, како и. Сите симболи на мистерија открие во некој посебен база симбол. Во суштина, тоа функционира слично на диви симбол и ви помага да се победи со повеќе комбинации. Ако овој симбол открива во сина јин-јанг, тогаш тоа се смета за пет бонус симболи.
  • бонус ниво: Во ова слотови врвот Велика Британија сајт игра кога 3, 4 или 5 црвена јин-yangs појави, ќе влезе во бонус круг. Постојат три тркала на небото места на врвот на три кули. Секое тркало има различен број на залог мултипликатори почнувајќи од 200 во првото тркало за да 50000 во третиот тркала. За напредокот на секое ниво, мора да слета на стрелката на покажување на тркалото на следната тркало.

резиме

Best Slots Payouts

ова слотови врвот Велика Британија сајт Играта има импресивен бонус функции, кои ќе ви овозможи да се победи масивни награди. На RTP тука е 96.3% кој е фер за некој вид на профит може да се направи.