Грофот Duckula

Casino UK Mobile Casino

Duckula е еден од Плаќаат со телефонски кредит Slots за вампири и ghouls. Оваа онлајн слот е врз основа на популарен цртан филм од крајот на 1980-тите години на сличен наслов. Скицата има направено мобилни слот верзија за играчи кои се постојано во движење. Читање на преглед подолу за да дознаете повеќе.

Практичноста на оваа исплата по телефон кредитни Slots

Duckula

Овој мобилен слот е дизајниран за да обезбеди онлајн коцкари со одреден степен на погодност. Ќе може да игра од било кој мобилен уред на располагање. Играчи со iOS и Android оперативниот систем може да се игра оваа Плаќаат со телефонски кредит Slots.

Депозитите се направени со користење само на вашиот телефон кредити. Сепак, што не може да се повлече во текот на овој начин. Со овој процес може да се направи брзо депозити. Нема потреба за донесување на готовински плаќања или со кредитна / дебитна вашите картички.

Разбирање на овој мобилен Слот Duckula

Овој слот има 40 фиксна paylines, 5 макари и 3 редови. Ако сте запознаени со цртан филм, тогаш дефинитивно ќе го признае позадина сцена. Имате изнемоштен замокот кој е во некои оддалечува од страшно гробишта. Репортажите се поставени во една надгробна плоча, која се потпира на тревата во гробиштата.

Pay by Phone Credit Slots

Ќе го добиете редовни картички симболи на, J, K, П, 9 и 10 во ова Плаќаат со телефонски кредит Slots. Други симболи вклучуваат изнемоштен замокот, грб, лилјак, часовник и голем орган.

Бонус карактеристики во оваа исплата по телефон кредитни Slots

Треба да знаете дека имате Диви и бонус симбол во овој слот. Дивиот е Учество во иконата срце додека имате цртан филм бонус симбол. во играта бонус круга во овој слот се активира од страна на главните ликови од цртан филм. Тие вклучуваат вампир патка, прислужник по име Игор и својата дадилка име Nanny. карактеристики бонус се активира кога овие ликови се појавуваат покрај репортажите што ќе се игра оваа онлајн слот.

Трите бонус круга се:

  • Вампир Патка дивиот: Шатка вампир делува како диви низ макари.
  • На Игор Мистерии Симбол круг: Еве Игор става магичен икони напивка на макари кои се менуваат на појавување на симболите.
  • Дадилка 3×3 Величествениот дивината бонус функција: Дадилка става дивините на три реда и три ленти во исто време.

Да ги сумира

Real Money Casino

плаќање на телефонски кредит е голема работа во овој возбудлив слот. Тоа е полесно и повеќе сигурен начин да се направи депозити. Сепак, овој слот доаѓа со малку разочарувачки 93.35% RTP.