FruitZ

 

само на нови клиенти, £ $ € Бесплатни борци на избраните слотови само применуваат одредбите и условите. Мин, сектор за 10 £. Макс бонус 500 £ + 50 се врти на Активните. само слотови. 4x конверзија. 30x wagering иТ и В е се применуваат

 

Casino UK Mobile Casino

Fruitz од Foxium е Не картичка Детали Бесплатни бонус мобилни слот и се напојува со Foxium програмери. Депозити во овој слот се направени преку телефон кредити. Можете исто така да неверојатна бонус понуди, веднаш штом ќе се регистрирате со казино. Слот е врз основа на темата на туѓите овошје. заинтригиран веќе? Па, прочитате преглед подолу, за да се разбере подобро.

Интересна Не картичка Детали Бесплатни бонус

No Card Details Free Bonus

Оваа онлајн слот машина е нема картичка Детали Бесплатни бонус игра. Можете да започнете од било кој интернет-подготвени мобилен уред. Вие нема да се бара да обезбеди никакви детали кредитна или дебитна картичка. Со само 25p по спин ролна, можете да започнете ја репродукцијата денес.

Слот за овошје е од друга планета освојувањето на земјата. Човечките суштества се цел на овие лути вонземјани овошје. Тие сакаат да се одмаздат овошје Земјата од рацете на луѓето. Во овој слот, имаш 25 активните paylines, 3 редови и 5 макари. Планетата е нападната и единствената личност во начинот на вонземјанин напаѓачите овошје е земјоделец.

Многу овошен симболи

Best Slots Payouts

Овој земјоделец има пушка и одлично овошје џем одлуки вештини. Сите симболи се присутни тема поврзана со. Овие знаци вклучуваат јаболка, сливи, лубеници и портокали. Во овој бонус Слот за картичка Нема Детали слободен, можете исто така имаат ананас, лимони, малини и јагоди. Овие FruitZ сите појави лути и заканувачки. Не е нешто што би сакале да се направи пијалак од.

Бонуси во ова не карти Детали Бесплатни бонус Слот

Мора Растера симбол бонус тркала, која ќе активира бонус карактеристики на овој слот. Овие бонус функции се четири на број, со три растура сте случајно ќе ги активира. Во овој нема картичка Детали Бесплатни бонус слот имате две shoot'em до мини-игри.

Вие исто така може да игра меѓу пет и осум слободен врти во другите две мини-игри. Мини-круг, кој ви дава пет слободни врти, исто така, ќе ви даде замрзнати диви макари. Додека мини-круг, кој ви дава осум слободни врти, исто така, ќе обезбеди Леплива дивината на макари. Вашите шанси за слетување комбинации победа се зголемија со овие две мини-кола.

Mobile Slots No Deposit Bonus

Да ги сумира

FruitZ е многу шарени слот и има голема игра. На звучни ефекти се убави и графика се прилично добро, како и. Овој слот има ниско до средно ниво на варијанса. Играчите можат да се здобијат со вкупно 1,250 парички, па дури џекпот награда 500X мултипликатор. На RTP на оваа онлајн слот е помеѓу 92.98% и 96.96%.